» חזרה לאתר

© כל הזכויות שמורות
לחרגול הוצאה לאור
בכפוף לתנאי השימוש


שם הספר:
מקרה של אזעקת אמת
שם המחבר: צבי טריגר

עורך: אלי הירש
מהדורה ראשונה, ינואר 2005
מספר עמודים: 206
פורמט: 13.5X21 ס"מ
כריכה: רכה
על העטיפה:
צילום מאת פייר וז'יל
עיצוב: תמיר להב-רדלמסר

מחיר מומלץ: 75 ₪
מסת"ב 965-7120-54-3
דאנאקוד: 497-1061

    צבי טריגר | מקרה של אזעקת אמת   > על המחבר/ת

 

צילום: פראנס לבה-נדב
© כל הזכויות שמורות

 

צבי טריגר, יליד חולון (1972), מלמד דיני משפחה ודיני חוזים בבית הספר למשפטים של המכללה למינהל. למד לתואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל-אביב, שם גם למד כתיבה דרמטית ודרמטורגיה בחוג לתיאטרון. לאחר השלמת לימודי המשפטים עבד כמתמחה בבית-המשפט העליון בירושלים. בחמש השנים האחרונות, עד לסתיו 2004, חי בניו יורק. בעל תואר שני ושלישי במשפטים מאוניברסיטת ניו יורק (NYU).

ב-1998 ערך (יחד עם הבמאית מאשה נמירובסקי) את הקברט 'למה שיזכירו את שמי?' ושיחק בו. הקברט הוקדש ליצירתו של ברטולט ברכט במלאת מאה שנים להולדתו, והועלה על-ידי החוג לתיאטרון באוניברסיטה העברית במסגרת 'תספיס', הפסטיבל הבינלאומי החמישי לתיאטרון אוניברסיטאי בירושלים, ובפסטיבלי תיאטרון-סטודנטים בלייז', בלגיה, ובסטרסבור, צרפת.

פירסומיו האקדמיים, העוסקים בביקורת פמיניסטית וקווירית של דיני המשפחה הישראליים, כוללים, בין היתר, ראיון עם הפסיכולוגית האמריקאית קרול גיליגן על הקשר בין משפט ואהבה, ומאמר על ההיסטוריה של אימוץ הדין הדתי בישראל, שכותרתו "יש מדינה לאהבה: נישואין וגירושין בין יהודים בישראל" (שניהם הופיעו בספר 'משפטים על אהבה' בעריכת חנה נוה וארנה בן-נפתלי בהוצאת אוניברסיטת תל-אביב).

מקרה של אזעקת אמת הוא ספרו הראשון.

 » האתר של צבי טריגר באתר רשימות