חיפוש ספר
גודל אות גדול יותר גודל אות גדול  גודל אות רגיל
  » כל הספרים
  » ספרות מקור
  » ספרות מתורגמת
  » עיון
  » מסעות
  » שירה
  » אוכל
  » ילדים
  » אמנות
  » כל הסופרים
  » סופרים ישראלים
  » סופרים מתורגמים
  » על הסדרה
  » ספרי הסדרה
  » סופרי הסדרה
 

המתים והחיים מאוד

"מתיאורי העוגות עד תיאורי המין, מתיאורי המוות עד תיאורי החיים, תמר גלבץ כותבת את החיים הישראליים בשפה הכי ישראלית , ואי-אפשר לא להתמכר לקריאה"
מנחם בן, nrg, 8.6.12  » לכתבה המלאה

"ב'המתים והחיים מאוד' תמר גלבץ ממשיכה לעשות את מה שהצליח בספריה הקודמים, והופכת לקוראים את הבטן דווקא בגלל הפשטות והאגביות שבדרמה שלה"
לילך וולך, וואלה, 3.6.12  » לכתבה המלאה

"'המתים והחיים מאוד' של תמר גלבץ הוא הבשל, המתוק והמשביע בז'אנר ספרי הפרידה מההורים."    יוני ליבנה, ידיעות אחרונות, 25.5.12  » לכתבה המלאה

"אלוהים אדירים, האישה הזאת יודעת לכתוב! אי אפשר שלא להתפעל מהאופן שבו היא משחקת במילים, הקלילות, הביטחון, יש בזה משהו מעורר יראה, באופן שבו היא עושה במילים כרצונה, מפרקת אותן, מדגישה רעיונות, ממציאה ולשה, ומצליחה לכתוב את הרגשות שרובנו לא מצליחים לנסח לעצמנו במילים."
סלונה, 29.5.12  » לכתבה המלאה

"התיאורים שלה תמיד מפתיעים בדיוקם ובמקוריותם, מאירים בנוגה זר את החלקים הכי בנאליים של החיים וטוענים אותם במשמעויות חדשות ועמוקות."
רן בן-נון, ידיעות אחרונות, 22.5.12

"זהו ספר שכוחו בכתיבה המדויקת, ובחמלה, באהבה, בגעגוע ובכל הרגשות שמסתתרים מאחורי הפרטים הקטנים." ענת בר-לב אפרתי, לאשה, 21.5.12

"מות העונג: תמר גלבץ מסבירה מה הקשר בין סקס למוות - שעומד במרכז ספרה החדש "המתים והחיים מאוד" - ולמה שניהם מפחידים ומעוררים אותה."
מיה סלע, הארץ, 11.5.12  » לראיון המלאעל "את בתקופה טובה"

"אם אלוהים אכן נמצא בפרטים, הרי שעל מעונה של תמר גלבץ שורה השכינה... ספר פועם." נעה מנהיים, שבעה ימים, 14/5/2004

"הספר הטוב ביותר של השנה... ספר מבדח להפליא... זוהי חשיפה עצמית נדירה באכזריותה. פשוט, אמת מוחלטת, וידויית, נטולת כל עכבות... פרוזה ישראלית נהדרת"
מנחם בן, זמן תל אביב, 4/6/04על "מקופלת"

"גלבץ מפרקת את המשפחה, את השפה ואת תודעת הגיבורה שלה לפירורים, והיא עושה זאת כך שגם הדברים האיומים ביותר הופכים ליופי.... גלבץ היא לוליינית של השפה, וכמו נערת גומי מיומנת היא מותחת את גבולות הגוף, גבולות ההשפלה, גבולות ההרס העצמי. היא כותבת קול נשי שממעט להישמע..." מיה סלע, עיתון תל אביב, 24/11/06

איזה תענוג של ספר שכולו חדוות מילים, תחכום ועידון אורבניים, סקסיות, עדכניות ורלוונטיות, רלוונטיות, רלוונטיות. מונולוג דחוס וסוער. רומן כובש מורכב ומושחז. גדוש, היפרבולי, אינטנסיבי, סעור, מריר, גרוטסקי, רדוף ורודף, קצבי וקוצץ כמו סכין חדה המסתערת על עלי פטרוזיליה לקצצם דק-דק ומהר-מהר... מהמם, חריף ומרהיב."
אריק גלסנר מעריב (ספרות) 24/11/06

 

שם הספר:
המתים והחיים מאוד
שם המחברת: תמר גלבץ

עורך: אלי הירש
מהדורה ראשונה, אפריל 2012
מספר עמודים: 203

פורמט: 13.5X21 ס"מ
כריכה: רכה
על העטיפה: איור מאת ענת בנדורי
עיצוב: תמיר להב-רדלמסר

מחיר מומלץ: 94 ₪

מסת"ב 978-965-13-2301-0
דאנאקוד: 497-1168


שתפו ספר זה עם החברים