חיפוש ספר
גודל אות גדול יותר גודל אות גדול  גודל אות רגיל
  » כל הספרים
  » ספרות מקור
  » ספרות מתורגמת
  » עיון
  » מסעות
  » שירה
  » אוכל
  » ילדים
  » אמנות
  » כל הסופרים
  » סופרים ישראלים
  » סופרים מתורגמים
  » על הסדרה
  » ספרי הסדרה
  » סופרי הסדרה
 

ביקורות וקישורים

"לקרוא בהנאה רבה, כפי שקראו בסינית... 'מחצלת הבשרים', בתרגומו המצוין של דן דאור, הוא רומן אירוטי, דוגמה קלאסית לאחדים כמותו מן המאה ה-17 ... ואולם בספר יש הרבה יותר מכך. השכבות האחדות שמהן הוא בנוי מאפשרות קריאה מעל ומעבר למציצנות, ונותנות לקורא מבט נדיר על דרכי החשיבה של משכילים בסין לפני ארבע-מאות שנים... דן דאור הוא אחד המתרגמים הכישרוניים המעטים מסינית לעברית. יותר מכך, הוא מבין בבהירות את מלאכת הסיפור המסורתי, ולכן יכול להעניק לקורא תרגום כה קולע."
אירן איבר, הארץ (מוסף ספרים) 25/05/05

"קשה לתאר את ההנאה הצפויה לקוראים בספר זה... יצירה אירוטית, חושנית, מתוחכמת ורבת-רבדים. בעצם, אפשר ללמוד מ'מחצלת הבשרים'... על אורחות החיים, מנהגי המשפחה ומושגי המיניות של סין במאה ה-17. את כל הדברים האלה מבינים גם מאחרית הדבר התמציתית וההכרחית שצירף דן דאור."
בתיה גור, הארץ, 03/03/2005  » לכתבה המלאה

"...יש משהו מאוד כיפי בתרגום החדש לעברית של 'מחצלת הבשרים'... תיאורי ה'הון הבסיסי' של וי- יאנג ... רוויים בהומור ייחודי... שאר הקסם מופיע מעצם הקריאה בפורנוגרפיה ספרותית 'גבוהה', אשר איננה מצריכה ידע מעמיק בתיאוריות קוויריות. קריאה חופשית וסקרנית בטקסט זר, מצחיק, קסום..."
חיים פינקלמן, וואלה, 06/03/2005  » לכתבה המלאה

"מסוג הספרים שפותחים את התיאבון לתרבויות אחרות. הפתיחות המינית המפתיעה שבו, והכתיבה הקלילה וחסרת העכבות תורמות לנינוחות שבה הקורא יכול להיפתח אל התרבות הסינית... התרגום של דן דאור... הוא מופלא. דאור מצליח לשגר בקלות ובטבעיות את המעשייה מהמאה ה-17 לכתיבה הכי עדכנית בעברית של המאה ה-21..."
יעל גבאי, טיים אאוט, 03/03/2005

"כתיבה חריפה, מעניינת ומעל הכל מצחיקה... העלילה לא מפסיקה להפתיע... הספר מתאר בצורה נפלאה אווירה תרבותית אחרת, יחס פתוח ומתירני כלפי אותם הדברים שהתרבות המערבית, המושתתת על הדת, מוקיעה... ספר חובה בכל בית."
גלית אוסינסקי, מגזין GoGay, 14/03/05  » לכתבה המלאה

"שניים סינים עם צינור גדול", ורד קלנר מראיינת את דן דאור
סופשבוע (מעריב) ו-NRG 04/03/2005  » לכתבה המלאה

 

שם הספר: מחצלת הבשרים
שם המחבר: לי יו'

תירגם מסינית: דן דאור
בשיתוף הוצאת עם עובד/ספריה לעם בתמיכת המפעל לתרגום ספרות מופת
מספר עמודים: 244
פורמט: 11X19 ס"מ
כריכה: רכה
על העטיפה:
ציור מתקופת מינג
עיצוב העטיפה: יהודה דרי

מחיר מומלץ: 79 ₪
מסת"ב 965-13-1743-4
דאנאקוד 32-20771


שתפו ספר זה עם החברים