חיפוש ספר
גודל אות גדול יותר גודל אות גדול  גודל אות רגיל
  » כל הספרים
  » ספרות מקור
  » ספרות מתורגמת
  » עיון
  » מסעות
  » שירה
  » אוכל
  » ילדים
  » אמנות
  » כל הסופרים
  » סופרים ישראלים
  » סופרים מתורגמים
  » על הסדרה
  » ספרי הסדרה
  » סופרי הסדרה
   

אלון חילו (יליד 1972) הוא עו"ד המתמחה בתחום זכויות קניין רוחני (זכויות יוצרים ופטנטים). בשנים האחרונות הוא עובד כיועץ משפטי בחברת הייטק. בנוסף ללימודי המשפטים, אלון הוא בעל תואר ראשון בכתיבה דרמטית בחוג לתיאטרון באוניברסיטת תל-אביב. במסגרת התואר למד מחזאות בהנחייתם (בין היתר) של יהושע סובול, שמואל הספרי ויוסי יזרעאלי.

לאלון רקע עשיר בכתיבה. ב-1999 העלה בפסטיבל עכו מחזה פרי עטו, היום של הכלבים, על זוג נשוי הסובל מהתעללות הכלבים של שכניהם. ב-1998 העלה בפסטיבל תיאטרון קצר בצוותא קומדיה שחורה בשם הערב חתונה בהשתתפות עפרה ויינגרטן, על אם ובנה המתבשרים תוך המתנה לאב כי אירע פיגוע סמוך למקום עבודתו. שתי ההצגות הועלו בתיאטרון הסטודנטים של אוניברסיטת הרווארד בתרגומה ובבימויה של גילי בר-הלל (מתרגמת הארי פוטר).

לפני עבודתו כעורך-דין, עבד אלון כעורך במוסף "סופשבוע" של מעריב, וכעיתונאי ברשת ידיעות תקשורת (בעיתונים תל אביב, ירושלים ועל השרון).

בתחילת שנות ה-90' פירסם שני סיפורים קצרים: "גן החיות התנ"כי בירושלים" בעיתון 77, על אישה חרדית המנסה לפרוץ לכלוב האריה בגן החיות; ו"נראה לאחרונה" במאזניים, על חייל נעדר המצטרף מבלי דעת לחיפושים אחר עצמו.

אלון הוא תושב הרצליה, נשוי לשרי, אותה הכיר בקורס "כתיבה דרמטית למתחילים" בחוג לאמנות התיאטרון. מות הנזיר הוא ספרו הראשון.

 » על אלון חילו בויקיפדיה

 

שם הספר: מות הנזיר
שם המחבר: אלון חילו

עורך: אלי הירש
מהדורה ראשונה, מארס 2004
מספר עמודים: 250
פורמט: 13.5X21 ס"מ
כריכה: רכה
על העטיפה:
תצלום מאת דואן מייכלס
עיצוב: תמיר להב-רדלמסר

מחיר מומלץ: 88 ₪
מסת"ב: 965-7120-33-0
דאנאקוד: 497-1042


שתפו ספר זה עם החברים